להתקדם עם העסק שלך בלחיצת כפתור

 
זה הזמן לשדרג את ההתנהלות העסקית שלך עם מייקבוק – מערכת משוכללת לקביעת תורים באופן אוטומטי. הירשמו ותוכלו להעניק שירות יוצא דופן למעגל הלקוחות שלכם.

כתובת: אמיר בנימיני 5, פתח תקווה ,ישראל
טלפון: 052-5008577
שירות בוואטסאפ: 052-5008577
מייל: help@hair-time.co.il
 
 
 

לקדם את העסק שלך מעולם לא היה קל יותר

 
הכירו את מייקבוק – מערכת פשוטה אך גאונית לקביעת תורים אוטומטית עבור עסקים בתחום הביוטי והטיפוח: קוסמטיקה, בניית ציפורניים, פדיקור-מניקור, עיצוב שיער, טיפולים אסתטיים, הסרת שיער ועוד.

מייקבוק הוקמה על-ידי נועה ששון, מומחית לבניית אתרים ושיווק דיגיטלי, קידום ממומן ואסטרטגיה שיווקית. ששון הבחינה כי היא ועוד נשים עמוסות שאוהבות להיות מטופחות נתקלות באתגרים לוגיסטיים כאשר הן מנסות לקבוע תור לקוסמטיקאית. לרוב נכנסים למין מעגל של "חתול ועכבר" במהלכו מנסים לתפוס את הקוסמטיקאית, היא באותו הזמן מטפלת בלקוחות, כשהיא חוזרת ללקוחה המתעניינת היא לא פנויה לשיחה, היא מחייגת אליה שוב לאחר מכן אבל הקוסמטיקאית שוב עם לקוחה וכן הלאה עד שמצליחים לתאם את התור המיוחל, אחרי לא מעט טרטורים.

ששון הרגישה שהסיטואציות האלו מבזבזות זמן רב ולכן החליטה לפתח מערכת קלה לתפעול, שתעניק מענה מקיף גם ללקוחות וגם לבעלות המקצוע עצמן. היא שילבה בין הצורך האישי שלה ושל נשים נוספות לבין הידע הנרחב שלה והזיקה לעולם הדיגיטל והאוטומטיזציה וכך הגיעה לעולם מערכת המייקבוק שכוללת כמה תכונות שהופכות אותה לחסרת תחליף.
 

להיות זמינים 100% מהזמן

 
למייקבוק יש יתרונות עצומים גם עבור הלקוחות וגם עבור נותני ונותנות השירות.
הלקוחות נהנים ממערכת קביעת תורים ידידותית למשתמש, המנטרלת את הצורך "לרדוף" אחרי הקוסמטיקאית, בונת הציפורניים וכדומה.

במקום ניסיונות לשיחות טלפון ובזבוז זמן יקר, כל לקוח יכול להיכנס למערכת ולקבוע לעצמו תור במהירות ובפשטות.
עבור נותני השירות, מדובר במהפך אמתי שכן מייקבוק מאפשרת להם להוריד מעצמם את כל העיסוק באדמיניסטרציה וכך הם פנויים להעניק את מלוא תשומת הלב ללקוחות הנמצאים בעסק ואף לגייס לקוחות חדשים.

כל מה שהם צריכים לעשות הוא להגדיר מראש במערכת של מייקבוק באילו ימים העובדים נמצאים, אילו סוגי טיפולים קיימים וכמה זמן הם נמשכים.
המערכת מתממשקת ליומני העסק כמו גם ליומני הלקוח והתהליך כולו אורך שניות ספורות בלבד לנוחות כולם.
החוויה הנוצרת היא משמעותית מוצלחת יותר מאשר בשימוש בשיטות מיושנות כמו קביעת תור טלפוני.