אין כמעט קוסמטיקאית שלא מכירה את הסיטואציה המתסכלת הבאה: בזמן שהיא עם לקוחה, נכנסות לה שיחות מלקוחות אחרות שמעוניינות לקבוע תור. מכיוון שהיא לא יכולה לענות באותו רגע ולפעמים גם לא מתפנה במשך שעות ארוכות, הלקוחות פשוט קובעות לקוסמטיקאית אחרת. לפעמים גם לא מצליחים לתפוס את הלקוחה והיא מתפספסת לגמרי. כך או כך, הפרנסה והמוניטין נפגעים מאוד וקשה לשמר לקוחות בצורה הזו ולהתפנות לפעולות שיווק וגיוס לקוחות חדשים.

החדשות הטובות הן שעם מערכת מייקבוק – מערכת חדשנית לתיאום תור בקליק, קוסמטיקאיות יכולות להיות רגועות ולדעת שלכל הלקוחות יש אמצעי נוח, פשוט ויעיל לקביעת תורים. הן מבחינתן יכולות להמשיך להתמקד בעבודה השוטפת והאפליקציה תעשה עבורן את האדמיניסטרציה.

מערכת אחת עם המון יתרונות

מערכת מייקבוק היא למעשה אפליקציה פורצת דרך, אשר מסתנכרנת עם יומן הלקוחות של הקוסמטיקאית ומאפשרת לכל לקוחה לשבץ את עצמה בהתאם לתורים הפנויים. הממשק של המערכת קליל ונוח לשימוש עבור כל קוסמטיקאית ונותנת שירות בתחום הטיפוח וגם כמובן עבור הלקוחות. היא מאפשרת להתעדכן ולבצע שינויים במידת הצורך, על-ידי כמה לחיצות כפתור פשוטות.

זמן=כסף. עם מייקבוק תחסכו בשניהם

מייקבוק חוסכת לכל קוסמטיקאית הרבה זמן והרבה כסף. בזכות המערכת, הקוסמטיקאית לא צריכה להקדיש זמן יקר כדי לחזור ללקוחות וגם לא צריכה להעסיק בשכר עוזרת אדמיניסטרטיבית שתענה ללקוחות במקומה. מייקבוק מאפשרת לקוסמטיקאית לשמור על הסדר והיעילות ולוודא כי כל לקוחה שמגיעה לקליניקה עושה זאת רק אחרי שקבעה תור מסודר דרך האפליקציה.

חסכון בזמן, חסכון בכסף ופניות ללקוחות קיימים וחדשים – צרו קשר עכשיו וגם אתם תוכלו ליהנות מכל היתרונות של מייקבוק.