תקופת הקורונה מביאה עמה שינויים ואתגרים שרובינו נתקלים בהם בפעם הראשונה. לאחר חודשים ארוכים של סגר חזרנו לשגרה חדשה הכוללת הגבלות שונות ולכן אם אתן מעוניינות למנף את התקופה הזו כקוסמטיקאיות ועוסקות בטיפוח, יש כמה טיפים שיכולים לסייע לכן:

    • היערכות בהתאם להנחיות. התאימו את העסק להנחיות התו הסגול מטעם משרד הבריאות, במטרה לשמור על הבריאות שלכם ושל הלקוחות וכמובן, להימנע מדוחות וסגירת העסק, שעלולים להביא לקשיים כלכליים נוספים.
    • תליית שלטים. כדי להבהיר ללקוחות מהן ההנחיות, מומלץ לתלות שלטים ברורים בכניסה לעסק, בחדר ההמתנה ועוד.
    • קביעת תורים מראש ובצורה מסודרת. אחת הפעולות שמסייעות בשמירה על הנחיות התו הסגול והריחוק החברתי, הוא שימוש במערכת קביעת תורים המונעת המתנה היוצרת התקהלויות בתחומי העסק ושומרת על הלקוחות ועל התנהלות עסקית תקינה. שימוש במערכת מתקדמת דוגמת מייקבוק, מאפשרת לקוסמטיקאיות וללקוחות אורך רוח ומידע שקוף וברור על זמני התורים.
    • להתעדכן מול היומן. אין ספק שמייקבוק הופכת את החיים לקלים יותר – התורים מתוקתקים אוטומטית וגם הקוסמטיקאית וגם הלקוחות לא צריכות להתעסק בעניינים לוגיסטיים. ובכל זאת, במסגרת החזרה לשגרת קורונה, מומלץ להציץ ביומן מדי פעם ולראות מה תפוס, מה פנוי, איפה אפשר למלא ואיפה אפשר לנוח.
    • לשמור על ראש פתוח ולהיות סתגלניים. הקורונה הגיעה אלינו בהפתעה ולימדה אותנו בדרך הקשה ששינויים יכולים להתרחש מעכשיו לעכשיו. ההמלצה לכל קוסמטיקאית ובעלת עסק בתחום הביוטי היא להיות פתוחה לשינויים (גם כאלו שנכפים עלינו וגם כאלו שאנחנו בוחרים בהם) ולקבל את כל מה שמגיע באווירה טובה ורגועה. גם מה שנראה כרגע קשה ומאתגר, יכול להתגלות בשלב מאוחר יותר כיתרון ואפשרות חדשה להתפתחות עסקית ואישית.